lustra na wymiar

Lustra na wymiar

Dbając o najwyższe zadowolenie naszych Klientów proponujemy Państwu lustra na wymiar, których wykonaniem zajmie się nasz profesjonalny zakład szklarski. Realizację zamówienia rozpoczynamy z chwilą przybycia do domu Klienta i zaznajomienia z Jego oczekiwaniami dotyczącymi produktu. Wykonujemy lustra na wymiar zarówno do łazienki, garderoby, korytarza czy salonu. Każde z pomieszczeń może wymagać innego rodzaju lustra oraz odrębnego sposobu montażu. Na miejscu jesteśmy do Państwa dyspozycji, doradzając i sugerując najlepsze z możliwych rozwiązań. Lustra na wymiar dają naszym Klientom dowolność dotyczącą zarówno kształtu, wymiaru, sposobu wykończenia czy rodzaju dodatków.

Zapewniamy pewność realizacji nawet najbardziej nietypowych luster, a także miejsca ich montażu. Ceny uzależnione są w dużej mierze od stopnia trudności określonego zadania, lecz w przypadku większych zamówień przewidujemy możliwość negocjacji kosztów.

Po wstępnej wycenie, wykwalifikowana ekipa fachowców dokonuje niezbędnych pomiarów, a po czasie, realizuje zlecenie wykonując montaż. Klient wybiera sposób przytwierdzania lustra do ściany, sufitu itp. Lustra na wymiar przykleja się do określonej powierzchni rezygnując z systemu specjalnych mocowań lub za pośrednictwem tzw. blach montażowych, czyli przy użyciu kołków rozporowych. Zakład szklarski wykonuje oba typy montażu w zależności od życzenia klienta oraz wskazań dotyczących rodzaju powierzchni.

Służymy pomocą i radą także w fazowaniu oraz dobieraniu ram. Zapraszamy.

 

Rodzaje luster

Jako profesjonalny zakład szklarski z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy Państwu rozmaite rodzaje luster, ram oraz wysoką jakość użytych do produkcji czy montażu materiałów. Polecamy głównie lustra AGC, ze względu na ich niezawodność, doskonałe wykonanie oraz funkcjonalność. Firma AGC jest obecnie jedną z najlepszych marek luster dostępnych na rynku europejskim.

Rodzaj lustra dobieramy do naszych potrzeb, a także ich przeznaczenia. W łazienkach sprawdzają się wyłącznie produkty odporne na wilgoć, które zachowują długą żywotność pomimo trudnych warunków związanych z wahaniami temperatury.

Klientom wymagającym przedstawiamy bogatą ofertę luster na wymiar, które mogą być dodatkowo zdobione, grawerowane czy upiększane matowym emblematem. Proponujemy lustra o rozmaitych kształtach, jak owalne, prostokątne czy łukowate lub wyróżniające się odmiennym fazowaniem. Szczególną uwagę zwracamy na sposób wykończenia fazy, która może przyjąć szerokość np. do 30 mm, a także dwojakiej odmiany szlif, jak „C-kant” lub „C-kant polerowany”. Dodatkowo mają Państwo możliwość indywidualnego doboru rodzaju oraz grubości ramy lustra.

Dokładniejszych informacji dotyczących wyboru oraz montażu lustra na wymiar, a także procesu realizacji usługi, udzielamy telefonicznie lub osobiście. Serdecznie zapraszamy do wyboru najlepszych luster dostępnych na rynku.

 
 
 
 
 
2009 Projektowanie Stron