kabiny prysznicowe

 Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe są specyficznym rodzajem produktów, ponieważ muszą idealnie współgrać z kubaturą przestrzeni. Oferujemy Państwu najlepszej jakości kabiny prysznicowe, dopasowane do Waszych potrzeb i spełniające najbardziej wygórowane wymagania. Wykonujemy kabiny ze szkła hartowanego, opatrzone sprawdzonymi uszczelkami silikonowymi i magnetycznymi, a także odpowiednio dobranymi okuciami. Potrafimy wykonać każdy projekt na zamówienie klientów. Dostosowujemy także różnorodny sposób montażu do eksploatacji oraz wielkości danej kabiny. 
 

Montaż kabin prysznicowych

Kabiny prysznicowe montujemy zarówno do brodzika, jak i do spływów podłogowych progowych lub bezprogowych. Zapraszamy do zapoznania się z rozmaitymi modelami kabin prysznicowych, które różnią się między sobą choćby sposobem otwierania drzwi. Do wyboru naszych klientów prezentujemy kabiny przesuwane, narożne, płaskie, uchylne, wnękowe, wielokątne, parawany nawannowe, a także kabiny dostosowane do skosów. Większość z niestandardowych produktów wykonujemy bezpośrednio na zamówienie klientów. 
 

Sprzedaż i montaż okuć

Do wyboru także duża gama okuć wykonywanych ze stali nierdzewnej bądź szlifowanej. Jesteśmy specjalistami z kilkuletnim doświadczeniem, dlatego nasze produkty odznaczając się oczekiwaną trwałością, bezpieczeństwem i bezawaryjnością. Nie ma całkowicie szczelnych kabin, jednak staramy się Państwu zaoferować wyłącznie wysokiej jakości produkty, które staną się odzwierciedleniem Waszych marzeń i wkomponują się w indywidualny charakter wnętrza. Chętnie doradzimy podczas wyboru dopasowanych do Państwa potrzeb produktów. Podejmujemy się montażu kabin prysznicowych służąc wskazówkami, które zapewnią najwyższy komfort użytkowania. Polecamy montaż kabin jeszcze przed położeniem płytek i wykończeniem ścian, ponieważ takie rozwiązanie daje dużo lepsze rezultaty estetyczne i długoletnią żywotność produktów. Odpowiedni wybór kabiny prysznicowej będzie związany z szeregiem wymagań, jakie powinna spełniać w Waszym domu. 
2009 Projektowanie Stron