balustrady ze szkła

 Szklane balustrady

Oferujemy Państwu szklane balustrady, które wyznaczają nową jakość w dziedzinie współczesnego designu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży zajmującej się obróbką szkła oraz jego montażem. Wytwarzamy wysokiej jakości produkty szklane, m.in. szklane balustrady. Proponujemy balustrady, które w całości wykonane są ze szkła, a także takie, które opatrzone są wyłącznie kilkoma szklanymi elementami. Mogą być mocowane w sposób punktowy lub za pośrednictwem listwy. Szklane balustrady stanowią nie tylko odzwierciedlenie dzisiejszej mody, ale także zapotrzebowanie rynku. Klienci bardzo cenią sobie lekki i nowoczesny wygląd klatek schodowych, czy balkonów. Przychodzimy im z pomocą, montując szklane balustrady, wykonane z wytrzymałego materiału, opatrzone okuciami z polerowanej lub szlifowanej stali nierdzewnej. Do produkcji używamy wyłącznie laminowanego szkła. Posiadamy również szkło ozdobne, kolorowe, bezbarwne lub z folią matową. Każdy produkt dostosowujemy do indywidualnych wymagań klienta. 

Balustrady ze szkła

Balustrady szklane posiadają jedną bardzo cenna zaletę. Nie hamują światła, co gwarantuje  niezwykłą jasność wszelkich pomieszczeń. To właśnie z tego względu są bardzo chętnie zamawiane przez klientów. Stanowią także dopełnienie modernistycznej wizji budynków architektonicznych. Balustrady szklane są produktem często wykorzystywanym w nowoczesnych aglomeracjach miejskich, zarówno w biurowcach, jak i blokach mieszkalnych, czy nawet w prywatnych domach. Poza swym estetycznym wymiarem, charakteryzują się ponadto dużą funkcjonalnością, osłaniają przed wiatrem, są bezpieczne i trwałe. Idealnie współgrają z każdym pomieszczeniem nadając mu smaku i doskonałego wyglądu. 

Montaż balustrad szklanych

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami oraz do kontaktu, w celu omówienia szczegółów współpracy. Jesteśmy otwarci zarówno na klientów biznesowych, jak i prywatnych. Z przyjemnością podejmiemy się każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu. 
 
2009 Projektowanie Stron